در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

آبگرمکن گازی دیواری زود جوش ۵۰ لیتری

8/020/000 تومان
 • ارتفاع بدنه: 86 سانتیمتر
 • قطر بدنه: 38 سانتیمتر
 • جنس مخزن: ورق گالوانیزه گرم 2.5 میلی‌متری
 • توان فشار گاز ورودی: 178 میلی‌متر آب
 • کیفیت: درجه یک و استاندارد
 • ظرفیت مخزن: 50 لیتر
 • پوشش رنگ الکترواستاتیک
 • وزن: 40 کیلوگرم
 • هزینه ارسال به ازای هر محصول 160,000 تومان

شناخت آبگرمکن گازی دیواری

به دلیل کوچک شدن وسعت منازل و روی آوردن به سمت آپارتمان نشینی استفاده از وسایل کاربردی چون آبگرمکن نیز با تفاوت ظاهری تولید و روانه بازار گشت که همین موضوع علتی بر این گشته تا آبگرمکن گازی دیواری روانه بازار شود. محصولی که در ابعاد کوچک و با نوع نصب بر روی دیوار فضا و جای کمتری را در منازل اشغال می‌نماید و در این صورت شما با خیالی آسوده می‌توانید بدون دغدغه از فضا این چنین محصولاتی را خریداری نمایید. البته شما در بازار خرید این وسایل گرمایشی شاهد نوع آبگرمکن دیواری از نوع برقی نیز خواهید بود که منبع انرژی برق در آن است که سبب گرم شدن آب می‌شود؛ ولی به هر حال با این وجود اغلب انتخاب هموطنان به سمت آبگرمکن های گازی است که با منبع سوخت گاز شهری کار می‌کند. البته در این زمینه باز هم در میان دسته بندی آبگرمکن ها بر اساس وجود مخزن یا عدم وجود آن نوع آبگرمکن های مخزن دار نسبت به بدون مخزن مورد انتخاب قرار می‌گیرد؛ چرا که وجود مخزن منجر به نگه داری از آب گرم در درون آن شده و در نتیجه هر وقت و حتی در صورت قطعی گاز یا حتی برق خواهید توانست بسته به ظرفیت مخزن به میزان معینی از آب گرم استفاد نمایید. به قطع این توضیحات بیان شده منجر به این گشته تا شما به شناخت آبگرمکن گازی دیواری دست یابید و در میان انواع مختلف آبگرمکن های موجود در بازار بهترین انتخاب را برای منازلتان رقم بزنید و بدون دغدغه از آب گرم برای شستشو و نظافت استفاده نمایید.

معرفی قطعات آبگرمکن دیواری گازی و کارکرد آنها

همان طور که می‌دانید آبگرمکن ها دارای یک سری از اجزا و قطعاتی هستند که قرار گرفتن هر یک از آن ها در کنار هم منجر به کارکرد آبگرمکن می‌شود که ما در این راستا برای تکمیل شناخت شما از نوع معرفی شده این محصول در بالا به معرفی قطعات آبگرمکن دیواری گازی و کارکرد آنها پرداخته ایم.
 • مبدل حرارتی یکی از قطعاتی است که از ورقه های آلومینیومی که به دور آن لوله های مسی به صورت مارپیچ نصب شده اند، تشکیل شده است.
 • فین یا پره های آلومینیومی دیگر اجزای این سری از آبگرمکن هاست که به صورت شبکه بوده و لوله های مسی از درون آن عبور می‌کنند و کار آن تبادل حرارت با آب درون لوله مسی است.
 • کلاهک تعدیل قطعه ای است که بر روی مبدل و در بالاترین قسمت از آبگرمکن نصب می‌شود و در اصل وظیفه آن خارج نمودن احتراق از داخل آبگرمکن به دودکش است.
 • شعله پخش كن قطعه از آبگرمکن است که بسته به ظرفیت آن تعداد 12 تا 18 نازل بر روی آن سوار شده است. این قطعه وظیفه پخش شعله از سمت شمعک را به شعله پخش کن برای گرم کردن آب درون مخزن دارد.
 • ديافراگم قطعه ای با جنس پلاستیکی است که بین دو رگولاتور آب و گاز قرار دارد و بعد از باز شدن شیر آب گرم شروع به عمل نموده و مسیر عبور گاز را به چند راه منتقل می‌کند.
 • شير شيپوره در اصل قطعه ای است که شکستن فشار و سرعت ورود آب به داخل دستگاه را کنترل می‌کند تا گرم شدن آب به آسانی انجام شود.
 • شير احتراق آهسته قطعه ای است که منجر به روشن شدن آرام آبگرمکن می‌شود و در صورت درست عمل نکردن آن آبگرمکن به صورت انفجاری روشن خواهد شد.
 • ميل سوپاپ آب قطعه ای است که با باز شدن شیر آب گرم به دیافراگم فرمان می‌دهد و در هر بار سرویس آبگرمکن حتما باید گریس کاری یا تعویض شود.
 • ترموكوپل قطعه ای است از دو نوع فلز غیر همجنس که قطع و وصل نمودن جریان گرم نمودن آب را برعهده دارد.
 • فندک یا جرقه زن قطعه ای است که به منظور روشن کردن آبگرمکن در آن تعبیه شده است و عملکرد آن بدین صورت است که ابتدا شیر دستگاه روی علامت جرقه قرار داده می‌شود و سپس با فشردن آن جرقه فندک روشن می‌شود.
به طور کلی کارکرد این سری از آبگرمکن ها را می‌توان بدین گونه شرح داد که با روشن نمودن جرقه و انتقال آن به شعله پخش کن، آبگرمکن روشن شده و آب درون مخزن را گرم می‌نماید. وقتی آب به درجه حرارت معینی رسید ترموکوپل جریان گرم نمودن آب را قطع نموده و آب درون مخزن تا مدتی گرم باقی می‌ماند، اگر آب درون مخزن از درجه حرارت تعیین شده پایین تر آید دوباره این عملیات انجام شده تا شما دسترسی به آب گرم را داشته باشید.

آبگرمکن زودجوش از پرطرفدارترین آبگرمکن های دیواری گازی

همان طور که بر شما مبرهن است نوع آبگرمکن های مخزن دار مصرف انرژی بالاتری را دارند و زمان گرم شدن آب در آن به نسبت بدون مخزن ها طولانی تر است از این رو تولیدکنندگانی معتبر چون شرکت کاوه کویر با در نظر گرفتن این موضوع اقدام به تولید آبگرمکن های دیواری گازی با این ویژگی نموده اند که به سرعت آب را گرم نماید. از این رو بود که محصولی به عنوان آبگرمکن زودجوش پا در میان دیگر وسایل گرمایشی گذاشت و توانست به عنوان آبگرمکن زودجوش از پرطرفدارترین آبگرمکن های دیواری گازی محبوبیت ویژه ای را در میان هموطنان به دست آورد. محصولی که به دلیل حجم منبع کوچک آن و لوله های تعبیه شده در آن بدین نام معرفی می‌شود. در مدل های اولیه تولید این محصول لوله ها به صورت اینچی بوده اند؛ یعنی لوله در درون لوله قرار داشته و این منجر به سریعتر گرم شدن آب می‌گشته؛ اما به دلیل صرفه نبودن اقتصادی آن امروزه از قرار دادن موانعی در درون لوله ها برای گرم نمودن با سرعت بیشتر استفاده می‌نمایند.

مزایا و معایبی که برای آبگرمکن گازی دیواری وجود دارد

به طور کلی در مقایسه آبگرمکن های دیواری از نوع برقی و گازی به سبب نوع منبع انرژی کارکرد این محصولات نوع آبگرمکن های گازی پرطرفدارتر است؛ اما همین سری از وسایل گرمایشی دارای یک سری از مزیت ها و معایبی هستند که باید در زمان خرید بدان توجه نمایید که در قالب مزایا و معایبی که برای آبگرمکن گازی دیواری وجود دارد به شرح آن پرداخته ایم: مزایای این سری از آبگرمکن ها را می‌توان مصرف انرژی کمتر آن نسبت به نوع برقی بیان نمود. وجود مخزن در این سری از محصولات نیز خود از دیگر مزایایی است که سبب شده تا بدون دغدغه آب گرم را برای استفاده در هر زمانی داشته باشید. ظرفیت های 20 تا 60 گالن این وسایل گرمایشی سبب شده تا دست شما بر حسب فضا و جمعیت خانوار برای خرید این وسیله کاربردی باز باشد. معایب مطرح شده برای این نمونه از آبگرمکن های گازی دیواری را می‌توان همان برخورداری این محصولات از مخزن بیان نمود که منجر شده تا به نسبت دیگر آبگرمکن های دیواری فضای اشغالی بیشتری را در بر داشته باشند. همچنین به دلیل منبع سوخت گازی آن باید محل قرارگیری آن در فضایی باشد که رطوبت نداشته و اکسیژن به قدر کافی وجود داشته باشد.

نکاتی که باید در جهت نصب آبگرمکن دیواری بدان توجه نمایید

قطعا شنیده اید که برای آبگرمکن های گازی ممنوعیت هایی نظیر استفاده از این محصولات در فضا های مرطوب یا مکان هایی با چند وسیله گرمایشی و یا حتی فضا های سربسته و باز وجود دارد، با این وجود و در نظر گرفتن این مباحث یک سری از نکاتی که باید در جهت نصب آبگرمکن دیواری بدان توجه نمایید را در اینجا بیان نموده ایم که اطلاع از آن خالی لطف نیست:
 • به دلیل دیواری بودن این سری از آبگرمکن های گازی باید به محل نصب آن که قدرت تحمل خوبی را برای وزن این آبگرمکن ها دارند؛ یعنی مقاومت مصالح و استحکام دیوار توجه نمایید.
 • نصب این چنین آبگرمکن هایی در محیط انباری و بالکن که کم رفت و آمد است ممنوع است.
 • از نصب ابگرمکن در محیط هایی با سقف کوتاه به دلیل وجود دودکش تعبیه شده در این مدل از محصولات خودداری نمایید.
 • هیچگاه از یک آبگرمکن برای دو یا چند طبقه استفاده نکنید؛ چون در این صورت عملکرد مناسبی از این وسایل گرمایشی را مشاهده نخواهید کرد.
 • حتما قبل از نصب آبگرمکن به فشار آب توجه نمایید تا در صورت نیاز از پمپ استفاده نمایید.

آیا از اندازه های دقیق برای نصب و استفاده آبگرمکن اطلاعی دارید؟

یکی از موضوعات قابل اهمیتی که باید حتما در باب آن و بحث نصب آبگرمکن های گازی دیواری مطلع باشید را می‌توان رعایت فاصله نصب آبگرمکن با زمین، تا دودکش و حتی بحث قطر دودکش مطرح نمود که مسبب این شده تا این سوال که آیا از اندازه های دقیق برای نصب و استفاده آبگرمکن اطلاعی دارید مطرح شود و پاسخ بدان را به شرح زیر بیان نمود:
 • ارتفاع مجاز برای نصب آبگرمکن های گازی دیواری تا زمین 120 سانتیمتر است.
 • فاصله آبگرمکن تا اولین زانویی باید 25 سانتیمتر باشد.
 • قطر لوله دودکش باید سایزی برابر با 15 داشته باشد.
 • فاصله آبگرمکن از طرفین با وسایل گازسوز باید 40 سانتیمتر و با سایر وسایل باید 15 سانتیمتر باشد.
 • حتما به این نکته که هر سه ماه یکبار با آب و صابون لوله و شلنگ آبگرمکن را تست کنید، نیز توجه داشته باشید.
 • باز بودن مجاری دودکش و کلاهک تعدیل نیز در باب راه اندازی آبگرمکن فراموش نشود.

قیمت آبگرمکن های گازی دیواری

شرکت کاوه کویر به عنوان برترین تولیدکننده وسایل گرمایشی در راستای جلب رضایت و اعتماد مشتریان و امکان فراهم آوری خرید برای تمامی هموطنان با هر توان مالی برای این وسیله کاربردی قیمت مناسب تری را به نسبت بازار فروش در نظر گرفته است. قیمتی که بر اساس ویژگی های هر یک از این محصولات تعیین می‌شود و شامل ظرفیت مخزن، نوع آبگرمکن گازی که ایستاده است یا دیواری، مخزن دار بودن یا بدون مخزن، نوع ورق و جنس بدنه آن تعیین می‌شود. به هر حال قیمتی که برای شما با خرید از این مجموعه فراهم است قیمت تولیدی و عمده فروش است که با خرید مستقیم از خود این مجموعه امکان دسترسی آن فراهم است نه خرید از بازار با وجود دلالان واسطه ها.

خرید مستقیم آبگرمکن گازی دیواری

شما هموطنان عزیز می‌توانید در راستای خرید آبگرمکن های گازی دیواری به ویژه نوع زودجوش آن که محبوبیت و تقاضای بیشتری را در بین هموطنان دارد را به صورت خرید مستقیم آبگرمکن گازی دیواری تهیه نمایید. روش مستقیمی که بدون حضور واسطه به دو شکل خرید حضوری و آنلاین برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید به هر شکل که برایتان مقدور است به این سری از محصولات شرکت کاوه کویر دست یابید. محصولاتی که با ضمانت نامه کتبی کیفیت در اختیار شما قرار می‌گیرد و این تضمینی است برای خرید شما از این مجموعه به ویژه نوع آنلاین که با کمی شک و تردید در خرید همراه است. تضمینی که هم از نظر قیمت و هم کیفیت خیال شما از خرید را جمع می‌نماید. ضمانت کیفیت در باب این محصولات ضمانت دو تا 3 ساله است که در سال اول در صورت مواجه با مشکل امکان تعویض و در صورت مواجه با مشکلات در سالیان بعد امکان تعمیر آن وجود دارد؛ البته باید توجه داشته باشید که در صورتی ضمانت کالا صورت می‌گیرد که نصاب معرفی شده از سوی شرکت برای نصب این وسایل گرمایشی مراجعه نموده و گارانتی آن را امضا نماید.