شرکت کاوه کویر یکی از تولید کنندگان موفق در ایران است که خدمات این شرکت تولیدات سیستم های سرمایشی آبی اعم از کولر آبی پوشالی، کولر آبی سلولزی، کولر پلیمری و همچنین انواع آبگرمکن های گازی ایستاده و دیواری و آبگرمکن های ایستاده برقی و دیواری برقی است.

برند کاوه کویر یکی از بهترین برندهای ایرانی است که توانسته است انواع کولرها و آبگرمکن ها را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند.

استفاده از تجهیزات مدرن و به روز شده سبب شده است تا این شرکت، کالاهایی با بالاترین کیفیت ارائه دهد و کولرها و آبگرمکن هایی با قدرت بالا و طول عمر بسیار روانه بازار داخلی و بین المللی کند.

تولید کولرهای پلیمری توسط کاوه کویر که جزو نسل جدیدی از کولرهای آبی است با تکنولوژی جدید انجام شده و توانسته است تنوع متفاوت نیازهای دنیای امروز را مرتفع سازد.

محصولات خریداری شده توسط کاوه کویر چه از نوع حضوری و چه از نوع اینترنتی توسط سرویس کاران کاوه کویر نصب و راه اندازی می شوند و سرویس کاران این شرکت در تمامی شهرهای ایران حضور دارند.

پس جای نگرانی نیست در صورتی که در شهر دیگری زندگی می‌کنید و خرید اینترنتی از کارخانه کاوه کویر را انجام داده اید؛ سرویس کاران شهر مورد نظر می‌توانند محصول خریداری شده شما را راه اندازی کنند.

این شرکت با بهره مندی از مهندسین مجرب در زمینه تولید کولرهای پلیمری، امکان خنک نمودن فضاهای صنعتی، سالن های بزرگ و… را فراهم نموده است.

در برخی از شهرستان ها شاید نمایندگی فروش محصولات کاوه کویر وجود نداشته باشد و این کارخانه توانسته است با همکاری اداره پست، ارسال انواع کولرها و آبگرمکن ها را به سراسر شهرستان ها و مراکز استان ها انجام دهد.

به دلیل تولید موفق شرکت کاوه کویر، در سال 84 بسیاری از کالاهای این شرکت به دیگر کشورها اعم از عراق، اردن، افغانستان، امارات و… صادر شد و بدین صورت نام ایران و محصول ایرانی توانست سربلند شود.

تولید انواع کولر فلزی پوشالی، کولر فلزی سلولزی، کولر پلیمری آبی، آبگرمکن ایستاده گازی و برقی و همچنین آبگرمکن دیواری برقی و گازی سبب بالا رفتن قدرت انتخاب مشتریان بر اساس نیاز و بودجشان شده است و همچنین سبب حضور موفق در بازار داخلی و بین المللی و افزایش سهم بازار گردیده است.

تولید کولر هوشمند توسط این کارخانه سبب شده است تا درجه دمای محیط اطراف را به صورت هوشمندانه تنظیم و فراهم کند و بدین صورت کلیدهای هوشمندی که روی کولر تعبیه شده اند، وظیفه مدیریت کولر را بر عهده دارند.

شرکت کاوه کویر با دارا بودن نمایندگی در بیشتر استان های کشور و داشتن سرویس کاران در شهرها و استان های مختلف توانسته است رزومه درخشانی را برای خود به دست آورد.