مقالات کاربردی

کولر پلیمری، بهترین نوع کولر آبی در ایران شناخته شده است

کولر پلیمری، بهترین نوع کولر آبی در ایران شناخته شده است

پیشرفت عظیمی که در صنعت سیستم های سرمایشی رخ داده است، سبب تولید نسل جدیدی از کولرهای پلیمری شده است که با ویژگی های منحصر به فردی که دارند، مورد توجه خریداران قرار گرفته است.
جنس کولر پلیمری سبب تفاوت آن ها شده است و تولید آن با کمک علم و فناوری و بالا رفتن دانش تولید کنندگان بوده است.

به قطع می‌دانید وقتی صبحت از خرید وسایل سرمایشی از قبیل کولر می‌شود به ویژه کولر های آبی که دارای قیمت مناسبی هستند و امکان خرید آن برای تمامی هموطنان وجود دارد، اغلب افراد به سراغ انتخاب و خرید این چنین محصولاتی که بهترین از نظر کیفیت هستند، می‌روند.

محصولاتی که به عنوان یکی از گزینه های خرید کولر در تابستان در بازار شامل انواع مختلفی است که در معرفی آن می‌توان کولر آبی فلزی و کولر آبی پلیمری را بیان نمود که در این میان کولر پلیمری، بهترین نوع کولر آبی در ایران شناخته شده است.

حال این که چرا این مدل کولر که به دلیل استفاده از پد های سلولزی به جای پوشال تحت عنوان کولر آبی سلولزی پلیمری نیز شناخته می‌شود، محبوب میان خریداران است و به عنوان بهترین شناخته می‌شود را می‌توان به دلیل وجود یک سری از ویژگی هایی که در این محصول به کار رفته است، بیان نمود.

ویژگی ها و خصوصیاتی که در ادامه بدان اشاره نموده ایم تا در کنار دستیابی به این که چرا این چنین محصولی به عنوان بهترین شناخته شده را متوجه شوید و هم این که بتوانید شناختی کامل و جامع از این محصول وارد شده به بازار را به دست آورید تا در حین خرید دچار تردید در انتخاب نشوید.

به همین منظور به شما پیشنهاد می‌شود که تا انتهای این مطلب گردآوری شده با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات خود در این راستا را ارتقا دهید و با شناختی کامل و جامع از پرفروش ترین کولر های بازار دست به خریدی مطمئن بزنید.

کولر پلیمری، بهترین نوع کولر آبی در ایران شناخته شده است

جنس کولرهای پلیمری سبب تفاوت آن ها شده است

پلیمری که در کولرهای پلیمری توانسته است جایگزین فلز بدنه کولر شود، ماده شیمیایی کارآمدی است که این ماده از واحدهای تکرار شونده تشکیل می‌شوند. این واحدهای تکرار شونده هر کدام یک مونومر هستند که از کربن، هیدروژن، اکسیژن، سولفور، فلور، کلر، فسفر، نیتروژن و سیلیکن ساخته شده اند و برطبق فرآیند پلیمریزاسیون تشکیل می‌شوند؛ در واقع پلیمریزاسیون همان واکنش شیمیایی است که در این فرآیند مولکول مونومر به هم متصل شده تا مولکول بزرگ پلیمر ایجاد شود.

پلیمرها از تکرار ماده شیمیایی است که می تواند به صورت شبکه ای سه بعدی، دو بعدی و یا تک بعدی باشد؛ بدین صورت که واحدهای تکرار شونده یا مونومر در شبکه سه بعدی از راست و چپ، جلو و عقب، بالا و پایین به هم متصل شده و در دو بعدی، واحدهای تکرار شونده از بالا و پایین، راست و چپ متصل و در تک بعدی واحدهای تکرار شونده از راست و چپ همانند زنجیر به یکدیگر متصلند.

این مونومرها کوچکترین اجزای یک پلیمر هستند و زنجیر پلیمر همانند یک تسبیح است که دانه های تسبیح همان مونومرها می باشند.
بسیاری از پلیمرها تشکیل شده از کربن و هیدروژن هستند؛ بدین صورت که اتم های کربن به صورت زنجیر بلند تشکیل می شوند.
پلیمرها توانسته اند جایگزین فلزات و مواد معدنی شوند و این جایگزین شدن، مدیون پیشرفت تکنولوژی و همچنین مزیت های قابل توجه پلیمرهاست و از

آنجایی که بیشتر پلیمرها از نوع ترموپلاستیک می باشند؛ بدین صورت که بارها و بارها می توانند ذوب شوند و مجددا شکل بگیرند.
کولرهای پلیمری که نسل جدیدی از سیستم های سرمایشی هستند، با بدنه پلیمر ساخته شده اند و تفاوتی با کولرهای فلزی در جنس بدنه دارند. مواد اولیه جنس بدنه کولرهای پلیمری از پلی پروپلین الیاف دار 20 درصد و پلی پروپیلن پر شده با 25 درصد کربنات کلسیم بی رنگ است.
پلیمرها به دو دسته طبیعی، سنتزی و نیمه سنتزی تشکیل می‌شود که جنس کولرهای پلیمری از همان پلیمرهای سنتزی یا مصنوعی است.

 

اولین معیار شناخت بهترین کولر، آشنایی با کولر آبی پلیمری

قبل از این که به هر خصوصیات و ویژگی که سبب شده تا این کولر پلیمری به عنوان بهترین نوع کولر آبی شناخته شود بپردازیم، بهتر است به سراغ تعریفی از این کالا بروید؛ یعنی به این که اولین معیار شناخت بهترین کولر، آشنایی با کولر آبی پلیمری است، بپردازیم.

با توجه به این موضوع می‌توان این چنین گفت که کولر های پلیمری را می‌توان نوع اصلاح شده کولر های آبی دانست که هم جنس بدنه آن به جای فلز تبدیل به نوع پلیمر پلی پروپیلن شده است و هم در آن به جای پوشال از نوع پد سلولزی با قدرت جذب بالا و میزان خنکای بیشتر استفاده می‌شود.

محصولی که با همین دو خصوصیات تولیدی توانسته مزیت های بیشتری را نسبت به دیگر انواع کولر آبی داشته باشد و عیوب آن ها نیز در این محصول برطرف شود و همین موضوع یکی از اصلی ترین عللی است که می‌توان در باب محبوبیت این کولر و معرفی آن به عنوان بهترین کولر آبی ایران بیان نمود.

 

کولر آبی پلیمری و نحوه عملکرد آن المانی بر معرفی بهترین کولر در بازار

شاید وقتی تغییرات به وجود آمده در این نمونه از کولر های آبی را مشاهده می‌کنید این موضوع نیز برای شما مطرح شده باشد که آیا کولر آبی پلیمری و نحوه عملکرد آن با نوع کولر آبی پوشالی تفاوت دارد که پاسخ بدان منفی است.

در اصل نحوه عملکرد این محصول همانند سایر کولر های آبی از طریق تبخیر آب انجام می‌شود. این عمل بدین صورت است که گرمای هوا توسط پد یا پوشال جذب شده و با تبخیر آن توسط آب موجود درون کولر عملیات خنک سازی فضا انجام می‌شود که همان طور که گفته شده است خنکی بیشتر برای نوع کولر های پلیمری به دلیل نوع پد به کار رفته در آن وجود دارد و این میزان خنکی در حدود 30 درصد بیشتر از نوع پوشالی است.

البته که تعداد دور موتور بیشتر در این نمونه از کولر های پلیمری و حتی وجود اینورتر در برخی از مدل های آن که در اصل امکان کنترل میزان هوادهی را برعهده دارد خود از دیگر مواردی است که سبب شده تا میزان خنکای بیشتر را در این محصولات شاهد باشید در عین این که کاهش 40 درصدی مصرف برق را به دلیل وجود اینورتر برای این محصولات مشاهده می‌کنید.

با این تفاسیر می‌توان گفت که کولر آبی پلیمری و نحوه عملکرد آن المانی بر معرفی بهترین کولر در بازار است به گونه ای که همین امر مسبب این گشته تا کولر پلیمری آبی نه تنها به عنوان بهترین محصول بازار ایران بلکه در جهان نیز بهعنوان بهترین کولر شناخته شود. خصوصیاتی که به طور نامحسوس در باب تعریف و عملکرد این نمونه از کولر ها اشاره شده است در اصل مهمترین مسائل در زمینه معرفی این محصول به عنوان بهترین است که نباید از آن به سادگی گذشت.

مزیتی که کولر پلیمری نسبت به کولر فلزی دارد، مقاومت آن نسبت به آب است و همچنین پلیمرها می توانند عایق حرارتی و الکترونیکی باشند.
پلیمرها نسبت به فلزها سبک‌تر هستند و همچنین در برابر فرسایش، خوردگی و تغییرات محیطی از دیگر مزیت های کولر پلیمری نسبت به کولر فلزی است و از آنجایی که پلیمرها انعطاف پذیر هستند، در هنگام ضربه به بدنه کولر، می‌توانند اثر ضربه را دفع کنند.

پد های سلولزی در کولر پلیمری عاملی برای معرفی آن به عنوان بهترین محصول

وقتی سخن از کولر های پلیمری به عنوان بهترین نوع کولر آبی در ایران می‌شود باید بدانید این موضوع بی دلیل نیست و دلیل آن را می‌توان در کنار موارد ذکر شده در اصل پد های سلولزی در کولر پلیمری عاملی برای معرفی آن به عنوان بهترین محصول بیان نمود.

همان طور که می‌دانید در کولرهای آبی یا پوشال به کار می‌رود یا پد های سلولزی که در نوع پلیمری نوع پد سلولزی برای کولرها استفاده می‌شود. پدی که به صورت ورقه های نازک و موج دار از جنس سلولز درست شده اند و رطوبت پذیری بالایی را دارند و همین ویژگی این نوع پد سبب شده تا هوای خنک تری برای این سیستم های سرمایشی وجود داشته باشد.

به کارگیری پد های سلولزی در کولر های پلیمری نه تنها به سبب بحث جذب رطوبت بالا و میزان خنکای بیشتر بلکه به دلیل ویژگی های دیگری که دارد توانسته به عنوان المانی دیگر در معرفی این سری از کولر ها به عنوان بهترین بیان شود که به شرح زیر است.

  • عمرطولانی پد های سلولزی نسبت به نوع پوشال که برابر با 3 تا 5 سال است
  •  رسوب زدایی آسان این نمونه از پد های سلولزی
  • عدم جذب و ورود گرد و غبار در هوا به فضای داخلی برخلاف نوع پوشالی
  •  صرفه جویی در مصرف آب در این مدل از کولر ها به دلیل وجود ساختار شبکه ای آن
  •  نصب و تعویض آسان پد های سلولزی

کولر پلیمری، بهترین نوع کولر آبی در ایران شناخته شده است

البته باید به این نکته ظریف و مهم در این زمینه توجه داشته باشید که نه تنها وجود این نوع از پد ها بلکه جنس بدنه پلیمری این سری از محصولات نیز که به قطع در مباحث بالا بدان اشاره شده است نیز خود به عنوان دیگر عاملی است که در معرفی این محصول به عنوان بهترین نوع کولر آبی تاثیر دارد.

بدنه ای که جنس پلی پروپیلن آن با ویژگی های نظیر  مقاومت بالا در برابر با خوردگی و رسوب آب و حتی مقاومت در برابر با حرارت و گرما که خود به نوعی خنک سازی بیشتر فضا را به همراه دارد به عنوان عاملی برای معرفی این محصول به عنوان بهترین کولر بازار است که باید بدان توجه داشته باشید.

با این توضیحات بیان شده به حتم به این نتیجه رسیده اید که در فصل تابستان و خرید کولر در فصل گرما در میان انواع مختلف کولر های آبی بهترین پیشنهاد خرید کولر پلیمری است و دلیل آن به طور واضح و مبرهن در بالا بیان شده است؛ پس با این مباحث بهتر است در باب این که بهترین نوع کولر پلیمری کدام است و نحوه خرید آن با ما همراه باشید.

بهترین کولر آبی پلیمری در ایران

به قطع وقتی با اطلاعات و تفاسیر بیان شده قصد خرید و انتخاب شما کولر پلیمری آبی است به دنبال این خواهید بود که بهترین کولر آبی پلیمری در ایران را بشناسید؛ چرا که برند های مختلفی در راستای تولید این سری از محصولات سرمایشی فعالیت دارند و هر کدام به نوبه خود با تدابیر اندیشیده شده به فکر معرفی خود به عنوان بهترین برند و کولر در بازار هستند.

در میان تعدد برند های مشغول به تولید این محصولات یکی از برترین های این صنعت را می‌توان شرکت کاوه کویر معرفی نمود که در راستای استاندارد سازی و به روز شدن و برطرف سازی نیاز خریداران مطابق با نیاز جامعه دست به تولید محصولاتی به روز می‌زند که نه تنها کیفیت بالایی دارد بلکه از لحاظ قیمتی نیز نسبت به رقبای خود مناسب تر است.

به همین جهت است که کولر آبی پلیمری کاوه کویر به عنوان بهترین نوع کولر آبی در بازار ایران شناخته شده است. محصولی که به دلیل ویژگی های منحصربفردی که داراست توانسته در بحث صادرات نیز ورود پیدا نماید.

کولر هایی که با در نظر گرفتن نیاز هموطنان خود در انواع مختلف کولر پلیمری سانترفیوژ و آکسیال روانه بازار شده است. نوع سانترفیوژ در اصل همان دهانه خروجی کولر های معمولی را دارد در حالی که در کولر پلیمری آکسیال نوع دهانه خروجی هوا به صورت فن پنکه ای است که همین سبب شده تا بتوان از این سری از کولر ها نه تنها برای مصارف خانگی بلکه مصارف صنعتی و تجاری نیز استفاده نمود.

کولر پلیمری، بهترین نوع کولر آبی در ایران شناخته شده است

البته که بر اساس نوع قرار گیری دهانه خروجی هوا در این محصولات که به صورت روبه روز زن، بالازن و پایین زن هستند نیز این سری از کولر های پلیمری دسته بندی می‌شوند که بسته به میزان فضای قرارگیری کولر و کانال تعبیه شده آن نوع کولر مورد نظر با دهانه خروجی معرفی شده انتخاب می‌شود.

محصولاتی که با متریال درجه یک شامل بهترین قطعات، جنس بدنه و موتور و… تولید شده و همین سبب شده تا این سری از کولر های آبی با گارانتی به شما ارائه شود و این خود تضمینی است که از سوی شرکت کاوه کویر به شما داده می‌شود تا با خیالی آسوده از این بهترین برند بازار با کیفیت بالا خریداری نمایید.

قیمت کولر ابی پلیمری مبنایی دیگر برای خرید بهترین کولر بازار

درست است که تمامی جوانب بیان شده عدله ای است بر این که در زمینه خرید کولر آبی به سراغ نوع پلیمری آن بروید؛ اما در کنار موارد و جوانب ذکر شده باید به بررسی قیمت کولر ابی پلیمری نیز با وجود شرایط نابه سامان اقتصادی جامعه توجه داشته باشید.

به قطع خصوصیات ذکر شده در تولید این سری از کولر های آبی خود مبنایی است که به این پی ببرید به قطع نسبت به نوع کولر پوشالی آبی قیمت این محصولات بالاتر است. شاید گرانی این محصول در ابتدا به عنوان یک عیب برای آن به شمار رود؛ اما به این فکر کنید که تنها با یک بار پرداخت هزینه ی بالا کولری را خریداری خواهید نمود که بهترین نوع کولر آبی در بازار است.

البته که باید بدین موضوع نیز توجه کنید که اگر بتوانید بدون واسطه و از خود شرکت کاوه کویر اقدام به خرید نمایید به قطع خواهید توانست کولر معرفی شده را با قیمت کارخانه تهیه کنید نه قیمتی که با گذر از دست دلالان به بازار راهی شده و به قطع گران تر است.

به همین جهت در کنار موارد و توضیحات بالا قیمت کولر ابی پلیمری مبنایی دیگر برای خرید بهترین کولر بازار است که نباید آن را دست کم بگیرید و در زمان خرید به حتم باید بدان توجه داشته باشید و ما در این مبحث به همین جهت این موضوع را نیز بیان نموده ایم.

خرید کولر آبی پلیمری از شرکت کاوه کویر

شما هموطنان می‌توانید به منظور خرید بهترین کولر آبی بازار به سراغ خرید کولر آبی پلیمری از شرکت کاوه کویر بروید. کولری که در انواع مختلف با میزان ظرفیت های هوادهی متفاوتی روانه بازار شده است و شما بر اساس نیاز خود می‌توانید آن را خریداری نمایید.

خریدی که برای هموطنان نه تنها به شکل عمده و جزئی با قیمت تولیدی بلکه به صورت آنلاین و حضوری در نظر گرفته شده است تا به راحتی نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور بتوانند به این برند برتر دست یابند.

شیوه های خرید مستقیم و بدون واسطه که با تعامل با شرکت کاوه کویر فراهم شده است تا بسته به شرایط خود بتوانید اقدام به خرید نمایید و بهترین کولر آبی را برای منازلتان بخرید بدون این که قیمت بالایی را برای آن پرداخت کنید.

خرید از این شرکت این امکان را نیز برای شما در بردارد تا بتوانید از مشاورین مجرب این مجموعه در باب راهنمایی و مشاوره بیشتر نیز یاری گرفته و با اطلاعاتی جامع دست به خرید بزنید و این نیز از مزیت هایی است که برای کسانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خرید هستند، کمک نماید تا بهترین انتخاب و خرید کولر را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *